Versions Compared

Key

  • This line was added.
  • This line was removed.
  • Formatting was changed.

...

  • Ingeval het personeelslid reeds een gebruiker is, vink dan de checkbox "Webkalender" aan.
  • Is het personeelslid geen gebruiker van de "webapplicatie" Visibox, maak dan een nieuwe gebruikerskaart aan en vink de checkbox "Webkalender" aan (de checkbox "webapplicatie" wordt automatisch aangezet bij het aanmaken van een nieuwe gebruiker).
  • Selecteer op het tabblad "Eigendom" het personeelslid
  • Bij een bestaande gebruiker: Vink de checkbox "Reset" aan op het tabblad "Authenticatie". Bij een aanmeldpoging in Visibox wordt er een e-mail naar de gebruiker gestuurd. (Zie: Inloggen / afmelden / wachtwoord vergeten of wijzigen)
  • Als je een nieuwe gebruiker aanmaakt, wordt je gevraagd of er een e-mail gestuurd kan worden. Beantwoord dit met JA. (Zie: Gebruiker aanmaken)
     
    Image Added
  • Het is mogelijk het aantal dagen na NU in te stellen, dat de gebruiker zijn planning aangeboden krijgt op zijn mobiel of in de webapplicatie:

    Staat het "aantal dagen na NU" op nul, dan wordt alle data getoond aan de ingelogde gebruiker.

...